گیربکس هالوشافت

گیربکس هالوشافت

این گیربکس قابلیت نصب الکتروموتور را به طور جداگانه و حتی در محل استفاده دارد . ورودی این گیربکس طوری طراحی شده که الکتروموتور فلنچ دار با مشخصات قید شده روی گیربکس توسط 4 عدد پیچ رابط به گیربکس متصل می گردد .

این گیربکس بدون الکتروموتور تولید می شود که خریدار بر مبنای کیلو وات موتور و اندازه شافت موتور این محصول را سفارش میدهد.

گیربکس هالوشافت

گیربکس هالوشافت در شکل های مختلفی برای کاربری های صنعتی مختلف تولید میشود. انواع گیربکس هالوشافت شامل گیربکس هالوشافت خورشیدی، گیربکس هالوشافت حلزونی و گیربکس هالوشافت هلیکال می باشد. نقش اصلی گیربکس هالوشافت کاهنده سرعت موتور می باشد. گیربکس های هالوشافت قابلیت اتصال مستقیم با الکتروموتور ها را بدون نیاز به سیستم کوپلینگ در بین دو ماشین و از طریق ورود شافت خروجی الکتروموتور ها به داخل سوراخ شافت گیربکس هالوشافت میسر میسازد. این امر پروسه جداسازی برای تعمیرات، حفظ و نگهداری اجزای تشکیل دهنده را نیز ساده تر می کند و دو سیستم با اتصال ساده و جداسازی راحت با هم کار می کنند.

مشخصات فنی گیربکس هالوشافت

راستای محور های ورودی و خروجی گیربکس هالو شفت به نوع الکتروگیربکس بستگی داشته و در گیربکس خورشیدی معمولا بصورت هم راستا و در گیربکس های حلزونی بصورت عمود بر هم می باشد. گیربکس های هالوشافت در یک سمت با ورود شافت الکتروموتور و در سمت دیگر از طریق اتصال پیچ و مهره در داخل سوراخ های طراحی شده بر روی فلنچ های خود به سیستم متصل میشوند. گیربکس های هالوشافت فضای کمتری را در سیستم نسبت به دیگر انواع الکتروگیربکس اشغال می کنند که این به سبب حذف سیستم کوپلینگ با موتور می باشد. همچنین گیربکس هالوشافت قابلیت اتصال در هر زاویه ای بصورت عمودی و افقی را با دارا بودن طراحی های مختلف فراهم آورده و سیستم روغنکاری دائمی و بدون نیاز به شارژ آنها قابلیت نصب آنها در موقعیت های خاص را قدرتمند تر می سازد.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *